Menu

Praktická aplikace pro Android nahrazuje klávesnici a šetří mnoho času

08.06.2020 08:10 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Praktická aplikace pro Android nahrazuje klávesnici a šetří mnoho času

Praktická aplikace pro Android nahrazuje klávesnici a šetří mnoho času | foto: CHIP

Skenování namísto přepisování: aplikaci pro smartphony Anyline Keyboard můžete použít při zadávání bankovních údajů, sériových čísel nebo kódů poukázek. Ušetří čas přepisováním údajů.

Uživatelé mobilních telefonů často potřebují zadat heslo WiFi, vyplnit číslo účtu a další údaje potřebné k realizaci platby, nebo nakupují online a chtějí uplatnit slevový poukaz. Řetězce znaků, které je potřeba zadat, jsou zpravidla dlouhé a pokud při jejich přepisování dojde k chybě, proces se zcela zbytečně prodlužuje.

Bezplatná aplikace Anyline Keyboard pro Android a iPhone se snaží pomoci tento problém vyřešit a nabízí možnost údaje, jako například kódy, bankovní údaje, doklady totožnosti a mnoho dalších, naskenovat, a tak je jednoduše zadat přímo do požadovaného formuláře.

Stáhněte si: Anyline Keyboard

anylinekeyboard-logo

Anyline Keyboard - Android App 1.0

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatná aplikace pro Android "Anyline Keyboard" nabízí praktické skenovací funkce.

Stáhněte si

 

Výhody
podporuje zadávání čísel účtů, IBAN, bar- a QR kódů, slevových kupónů a sériových čísel
test lze jednoduše skenovat pomocí fotoaparátu mobilu

Skenování místo klávesnice: Anytime Keyboard nabízí řešení

anyline1

Pomocí Anytime Keyboard lze například snadno a jednoduše skenovat čísla ISBN.

Pokud aplikaci po úspěšné instalaci poprvé spustíte, Anyline Keyboard vám nejprve vysvětlí, jak jej v systému aktivovat. Aplikace je poté hned připravena k použití.

Chcete-li pak například zadat příkaz bance pro převod peněz, můžete číslo účtu naskenovat kliknutím na odpovédající tlačítko. Pokud nasměrujete své zařízení na banovní údaje, zaznamenají se, přepnete zpět do režimu převodu a odpovídající textové pole se automaticky vyplní.

Aplikace Anyline Keyboard nabízí celkem pět různých režimů pro skenování textu, čísel a kódů, jako jsou například čísla osobních průkazů, čárové kódy a QR kódy. K dispozici je také univerzální režim, který je vhodný pro načítání řetezců při každodenních činnostech. To zahrnuje například rozpoznávání hesla WLAN nebo sériových čísel zaařízení.

Praktický pomocník pro každodenní používání

Anyline Keyboard je určitě praktický nástroj pro běžné denní činnosti se smartphonem a šetří nejen čas, ale i nervy. Zejména pokud jde o dlouhé kódy, je při jejich přepisování poměrně vysoká chybovost a jejich vkládání může trvat poněkud déle. Některé smartphony už také nabízení funkci hlasového vkládání, která umožňuje rychlé zadávání dlouhých znaků a číselných sekvencí.

mohlo by vás také zajímat: tajné triky pro Správce úloh ve Windows

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení