Menu

Pražský obchod LG

20.08.2014 13:49 | Josef Mika + Přidat komentář
Pražský obchod LG

Pražský obchod LG | foto: CHIP

Společnost LG Electronics otevřela 20. srpna v pražské Galerii Harfa svoji značkovou prodejnu. V showroomu je možné zakoupit všechny produkty z nabídky LG dostupné na českém trhu.

Návštěvníci si mohou ve speciálním odhlučněném koutku vyzkoušet audio techniku, otestovat obraz největší Ultra HD LG televize na českém trhu nebo si osahat nejnovější modely smartphonů. Showroom by měl sloužit i jako konzultační centrum, k dispozici tu všem zákazníkům budou vyškolení pracovníci. Časem by měla být návštěvníkům k dispozici také řada doplňkových služeb, jako jsou třeba doprava nebo instalace produktů přímo v jejich domácnosti.

V největší tuzemské značkové prodejně LG jsou dostupné všechny produkty, od bílé techniky, přes monitory a prémiové televize, až po mobilní telefony a klimatizační jednotky. K vyzkoušení je zde i největší UHD LG televize v České republice, která disponuje uhlopříčkou 84 palců, a její menší verze se zakřivenou obrazovkou. V praxi si návštěvníci mohou prohlédnout širokou nabídku smart televizí vybavených operačním systémem webOS, který nabízí nové možnosti ovládání a uživatelského pohodlí. V nabídce mobilních telefonů nechybí horké novinky G3 s a F60 ani model G3, včetně všeho dostupného příslušenství. Z bílé techniky je v showroomu k vidění třeba čtyřdveřová lednice se systémem Door-in-Door, široké portfolio praček či lehká konvenční trouba, jediná svého druhu v Česku.

LG showroom se nachází ve zvýšeném přízemí nákupního centra Galerie Harfa v pražské Libni. Otevřen je každý den od 9.00 do 20.00 hodin.

o57a8136-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení