Menu

Přečtěte si zapomenutá hesla v prohlížeči Mozilla

24.05.2016 14:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přečtěte si zapomenutá hesla v prohlížeči Mozilla

Přečtěte si zapomenutá hesla v prohlížeči Mozilla | foto: CHIP

Asi málokdo si pamatuje všechny přihlašovací údaje k různým účtům, které si za dlouhá léta využívání internetového prohlížeče založil. Nechcete-li používat správce hesel, můžete alespoň využít služby pro ukládání hesel prohlížeče Firefox.

Pokud si později nebudete moct vzpomenout na určité heslo, můžete se podívat do Firefoxu. Klikněte na ikonu »Otevřete nabídku«, kterou najdete v pravém horním rohu prohlížeče v podobě tří vodorovných čárek. Z nabídky vyberte »Možnosti« a v levém sloupci vyberte »Zabezpečení«. Pokud jste v prohlížeči měli zatrženo »Pamatovat si přihlášení na serverech«, Firefox si pamatuje vaše přihlašovací údaje, tedy i hesla. Můžete je zobrazit tak, že kliknete na »Uložená přihlášení«. Zobrazí se seznam serverů, uživatelské jméno, pod kterým jste se na server přihlásili, a údaj o tom, kdy jste naposledy něco měnili. Chcete-li zjistit heslo, klikněte na »Zobrazit hesla« a potvrďte pomocí »OK«. V seznamu se následně zobrazí i hesla. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení