Menu

Předplacená karta NA!SÍTI - 500 MB za 200 Kč

15.04.2016 10:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Předplacená karta NA!SÍTI - 500 MB za 200 Kč

Předplacená karta NA!SÍTI - 500 MB za 200 Kč | foto: CHIP

Operátor O2 zařadil do své nabídky předplacenou kartu NA!SÍTI, která zákazníkům nabídne výhodnou možnost, jak využívat mobilní data. Balíček O2 NA!SÍTI je určen pro nové i stávající zákazníky.

V rámci předplacené karty NA!SÍTI mohou uživatelé získat 500 MB dat za 199 Kč a pokud chtějí objem dat obnovit, zaplatí 99 Kč. Minuta volání do všech sítí vyjde na 2,5 Kč a SMS na 1,5 Kč.

V nabídce předplacených služeb zůstává i karta NA!DLOUHO, která nabízí volání po první minutě zdarma v rámci České republiky i okolních států. Hovor do jakékoli sítě na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku tak vyjde na 5,90 Kč, i když trvá třeba hodinu. O2 zákazníkům tohoto předplaceného balíčku nabízí také výhodné volání do Ruska, Vietnamu, Rumunska, Bulharska a na Ukrajinu - minuta hovoru do těchto států vyjde na 5,90 Kč.

Kromě výhodného volání a datování mohou všichni zákazníci předplacených služeb využívat Odměnu za dobití s hodnotnými výhrami v podobě volání, SMS zdarma a dalšími cenami. Navíc mohou nakupovat se slevou u více než stovky partnerů díky programu Extra výhody. "Z našich statistik vyplývá, že téměř polovina lidí využívajících Extra výhody je právě z řad zákazníků předplacených služeb. Jsou mezi nimi i takoví, kteří díky Extra výhodám ušetří až 3 000 korun měsíčně," dodává Silvia Cieslarová.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení