Menu

Přenosné bezdrátové Bluetooth reproduktory

21.05.2013 10:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Přenosné bezdrátové Bluetooth reproduktory

Přenosné bezdrátové Bluetooth reproduktory | foto: CHIP

Bezdrátové reproduktory Creative Airwave používají Bluetooth i další moderní technologie, jako například NFC pro jednoduché párování, a microUSB pro snadné nabíjení.

Společnost Creative Technology uvedla nové přenosné reproduktory Creative Airwave HD a Creative Airwave . Jde o bezdrátové Bluetooth reproduktory s NFC technologií. Reproduktory mají trojúhelníkový design a dodávají se v řadě barev - červené, modré, růžové a zelené.

Funkce NFC umožňuje uživatelům kliknout na povolenou funkci NFC na svém inteligentním zařízení a na reproduktoru, a obě zařízení jsou spojeny. Šikovnou funkcí je microUSB nabíjení. To znamená, že uživatelé nejsou omezeni pouze na používání a nošení vlastní nabíječky.

Creative Airwave HD bezdrátový reproduktor disponuje vícebodovým připojením - uživatelé si mohou k reproduktorům připojit až dvě inteligentní zařízení současně (například smartphone i tablet). Reproduktor má integrovaný zesilovač Creative Super Charged. Reproduktory mají také integrovaný mikrofon pro pohodlné používání reproduktorů jako hlasitý odposlech.

Reproduktory Creative Airwave HD (cena 150 Eyr) jsou dostupné v černé a červené barvě a reproduktory Creative Airwave (cena 100 Eur) v modré, šedé, růžové a zelené barvě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení