Menu

Přenosný USB-C monitor

22.05.2018 16:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přenosný USB-C monitor

Přenosný USB-C monitor | foto: CHIP

Pokud jste na cestách a potřebujete více prostoru, než nabízí obrazovka notebooku, je možným řešením monitor AOC I1601FWUX. Ten nabízí 15,6” IPS displej s Full-HD rozlišením a připojuje se přes USB-C port.

Tenký a elegantní monitor I1601FWUX využívá USB-C konektor na přenost signálu a napájení zároveň. Připojit ho tedy můžete k notebooku pomocí jediného kabelu. Úhlopříčka o velikosti 15,6” nabízí dostatek pracovní plochy a výška stojanu umožňuje nastavit stejnou úroveň pohledu jako na displeji notebooku.

 Díky svým kompaktním rozměrům se monitor vejde téměř do každé notebookové brašny. Má tloušťku 8,5 mm a váží 800 gramů. Jeho IPS panel má široké pozorovací úhly 160/160°. Monitor je také vybaven AOC Low Blue Ligh módem, který snižuje úroveň modrého světla a snižuje riziko únavy očí. Jas monitoru je 220 cd/m².

Odezva modelu I1601FWUX je 5 ms GtG, takže je vhodný i pro sledování filmů a základní hraní. Dodávaný smart cover chrání monitor před poškrábáním při transportu a snadno se změní na stojan jak pro vertikální, tak i horizontální používání. Změna orientace monitoru je jednoduchá díky automatické funkci PIVOT, kterou lze aktivovat v AOC i-Menu software.  Monitor AOC I1601FWUX se na trhu objeví v průběhu května 2018 za doporučenou cenu 5819 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení