Menu

Přesuňte WhatsApp na nové telefonní číslo

22.07.2019 11:11 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přesuňte WhatsApp  na nové telefonní číslo

Přesuňte WhatsApp na nové telefonní číslo | foto: CHIP

Pokud například změníte operátora a máte jiné telefonní číslo, můžete na něj svůj WhatsApp účet přesunout, abyste nepřišli o kontakty z chatu.  Poradíme vám, jak na to.

 wp1-nahled

Oblíbený komunikátor WhatsApp je vždy spojen s konkrétním telefonním číslem, které se ověřuje prostřednictvím SMS. Pokud například změníte operátora nebo dostanete nový služební telefon a tím i jiné telefonní číslo, můžete na něj svůj WhatsApp účet přesunout, abyste nepřišli o kontakty z chatu. Pro zajištění hladkého přesunu na nové číslo postupujte podle těchto kroků: vložte do telefonu novou SIM kartu.

screenshot-20190708-110639-whatsapp-nahled

Otevřete aplikaci WhatsApp a klikněte na ikonu tří teček vpravo nahoře, abyste se dostali do nastavení. Poté z nabídky vyberte postupně »Nastavení | Účet | Změnit číslo«. Po kliknutí na »Další« vyplňte do příslušných kolonek své staré a nové telefonní číslo. Následně obdržíte SMS zprávu s kódem, pomocí kterého ověříte v aplikaci WhatsApp své nové telefonní číslo, a můžete pokračovat v jeho používání.
wp4-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení