Menu

Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX

15.10.2018 11:36 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX

Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX | foto: CHIP

Nvidia přepracovala ikonickou scénu přistání na Měsíci a využila k tomu nové architektury Turing. Původní demo rekonstruující přistání na Měsíci vzniklo před 4 lety.

Před čtyřmi lety produkční tým Nvidia, zabývající se vytvářením video ukázek, využil tehdejší grafické karty, aby zbořil mýtus, že mise Apollo 11, resp. samotné přistání na Měsíci, byl hoax. Bylo to tak přesvědčivé, až se video stalo předmětem vtipů, že k vytvoření napodobeniny přistání na Měsíci bylo potřeba technologie, které v té době neexistovala.

nvidia-moon-landing-rtx-nahled

Nyní, téměř půl století po první lidské stopě na Měsíci v podání Neila Armstronga, Nvidia renovovala demo o ray-tracing v reálném čase, které přišlo s architekturou Turing a s novými grafickými kartami Nvidia GeForce RTX. Podívejte se, jak vypadala původní čtyři roky stará scéna a zde se můžete podívat na tu novou, vytvořenou technologií ray-tracing.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení