Menu

Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX

15.10.2018 11:36 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX

Přistání na Měsící v podání grafických karet Nvidia RTX | foto: CHIP

Nvidia přepracovala ikonickou scénu přistání na Měsíci a využila k tomu nové architektury Turing. Původní demo rekonstruující přistání na Měsíci vzniklo před 4 lety.

Před čtyřmi lety produkční tým Nvidia, zabývající se vytvářením video ukázek, využil tehdejší grafické karty, aby zbořil mýtus, že mise Apollo 11, resp. samotné přistání na Měsíci, byl hoax. Bylo to tak přesvědčivé, až se video stalo předmětem vtipů, že k vytvoření napodobeniny přistání na Měsíci bylo potřeba technologie, které v té době neexistovala.

nvidia-moon-landing-rtx-nahled

Nyní, téměř půl století po první lidské stopě na Měsíci v podání Neila Armstronga, Nvidia renovovala demo o ray-tracing v reálném čase, které přišlo s architekturou Turing a s novými grafickými kartami Nvidia GeForce RTX. Podívejte se, jak vypadala původní čtyři roky stará scéna a zde se můžete podívat na tu novou, vytvořenou technologií ray-tracing.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení