Menu

Pro lepší zabezpečení firemních iPhonů a iPadů

19.12.2017 14:38 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pro lepší zabezpečení firemních iPhonů a iPadů

Pro lepší zabezpečení firemních iPhonů a iPadů | foto: CHIP

Společnost Cisco oznámila vydání aplikace Cisco Security Connector, která je speciálně určena pro zařízení Apple s operačním systémem iOS pro lepší zabezpečení firemních iPhonů a iPadů. 

Security Connector je aplikace, která podle společnosti Cisco nabízí podnikům vyšší úroveň viditelnosti a kontroly nad chováním těchto zařízení v síti, čímž zefektivňuje jejich zabezpečení. Aplikace Cisco Security Connector je nyní dostupná v online obchodě App Store.

Organizace stále častěji podporují práci na dálku a mobilitu zaměstnanců a již více než 70 % organizací nabízí svým pracovníkům firemní chytré telefony či tablety. Aby organizace dokázaly minimalizovat rizika a splnit všechna právní nařízení, potřebují vědět, co se děje s jejich firemními daty na podnikových zařízeních. Společnost Cisco proto vyvinula aplikaci Cisco Security Connector na platformě iOS 11. Ta nabízí organizacím viditelnost síťového chování jednotlivých zařízení. Aplikace kombinuje funkce bezpečnostních nástrojů Cisco Umbrella a Cisco Clarify. Nasazena může být na zařízení s iOS, která využívají řešení pro vzdálenou správu mobilních zařízení jako je například Cisco Meraki Systems Manager.

 576x768bb-nahled

Zákazníci, kteří vyzkoušeli zkušební verzi aplikace Cisco Security Connector oceňují především:

  • Viditelnost : Ta pomáhá zajistit plnění compliance mobilních uživatelů během vyšetřování incidentů, a to díky rychlé identifikaci příčiny napadených zařízení a odhalení možného rizika.
  • Kontrolu : Uživatelé iPhonů či iPadů jsou chráněni před připojováním se na infikované internetové stránky, ať už se připojují přes podnikovou síť, veřejnou Wi-Fi či přes mobilní data.
  • Nulový dopad na uživatelskou obsluhu zařízení

Aplikaci Cisco Security Connector naleznete ke stažení zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení