Menu

Profesionální UHD monitor Samsung UD970

11.09.2014 17:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Profesionální UHD monitor Samsung UD970

Profesionální UHD monitor Samsung UD970 | foto: CHIP

Přesnost barev, kvalita obrazu a profesionálně zpracovaný funkční design – to jsou podle Samsungu hlavní přednosti nového monitoru UD970 s rozlišením Ultra HD.

ud970-008-low-dynamic-gray-nahled

Společnost Samsung představila profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje zobrazení detailů. Díky výrobní kalibraci, podpoře Adobe RGB a funkčnímu designu dosahuje monitor UD970 přesnosti barev a zobrazuje jasně všechny detaily.

Každý monitor UD970 prochází v továrně přesnou kalibrací, což umožňuje plynulou a přesnou gradaci barev, čistotu a jas obrazů v odstínech šedé a vyvážení bílé. Přístroj podle výrobce zobrazuje jednotné, konzistentní barvy na celé ploše obrazovky díky 16bitové tabulce LUT (Look-Up-Table).

Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Pro práci na více projektech současně nabízí monitor Dual color mode: zobrazení dvou různých jednobarevných módů na jedné obrazovce. Monitor také zobrazí dva odlišné barevné výstupy bez ohledu na jejich zdroj. Funkce zobrazení čtyř oken picture-by-picture (PBP) umožní otevřít až 4 FHD okna současně na jedné obrazovce, zatímco díky funkci Dual windows PBP je možné být připojen na dva počítače a zobrazovat dva obrazy z různých zdrojů současně vedle sebe v původním rozlišení. Samostatná funkce obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jedné obrazovce. Monitor dále poskytuje široký pozorovací úhel 178° spolu s možností sklápění, otáčení a natočení obrazovky horizontálně i vertikálně.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení