Menu

Profi notebooky od Toshiby: unesou i chlapa!

20.09.2017 09:49 | Milan Loucký + Přidat komentář
Profi notebooky od Toshiby: unesou i chlapa!

Profi notebooky od Toshiby: unesou i chlapa! | foto: CHIP

Toshiba předvedla novou řadu svých profesionálních notebooků řady X svým partnerům – prodejcům – na odborné konferenci eD World. Tyto notebooky s displeji o úhlopříčkách 12" až 14" patří mezi nejlehčí, jsou velmi výkonné a odolné. Součástí prezentace byl i odvážný test odolnosti.

Toshiba Europe nabízí na našem trhu výhradně profesionální notebooky určené pro náročnou firemní klientelu pro použití v režimu 7/24. Z této kategorie vyčnívají špičkové ultra tenké a mimořádně lehké manažerské notebooky označené písmenem „X“, které jsou plně optimalizovány pro sedmou generaci procesorů Intel Core a jsou určeny pro ty nejnáročnější uživatele. Především na představení této řady se na konferenci eD World zaměřil Tomáš Konečný, B2B sales manažer pro CZ/SK a koordinátor prodeje v regionech CEE a SEE.

Součástí veřejné prezentace těchto ultra lehkých přístrojů, jejichž šasi prošlo náročnými testy výdrže v nezávislém německém testovacím institutu TÜV Rheinland včetně testu tlaku na víko se zatížením 200 kg, byl i odvážný reálný test, při kterém se na jeden z těchto notebooků Tomáš Konečný postavil svou celou vahou!

Součástí vystavených produktů jsou také produkty pro ukládání dat, jako interní pevné disky Toshiba, externí disky Toshiba Canvio a řada příslušenství.

Notebooky Toshiba Portégé X20W, Portégé X30 a Tecra X40 představují špičkové přístroje pro mobilní práci. Všechny jsou vestavěny do vyztuženého magneziového pouzdra, které jim propůjčuje na svou hmotnost mimořádnou pevnost a odolnost a obsahují sofistikované bezpečnostní prvky. Prvně jmenovaný 12" přenosný počítač, který lze po otočení displeje o 360° transformovat do praktického tabletu se systémem Windows 10 Pro, váží pouhých 1,1 kg a na baterii vydrží pracovat díky pokrokovým technologiím až 16 hodin. Největší 14" Tecra váží při tloušťce menší než 17 mm pouhých 1,25 kg. Díky odolnosti a tomu, že všechny firemní notebooky Toshiba jsou vyráběny ve vlastní továrně s přísnou kontrolou kvality výroby, je součástí jejich záruky také speciální „Záruka spolehlivosti“ (Toshiba Reliability Guarrantie), která zajišťuje, že pokud zařízení vypoví službu během jednoho roku od nákupu vinou výrobní vady, získá zákazník kromě záruční opravy také celou kupní cenu přístroje zpět.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení