Menu
CHIP Speedtest

Protáhlý smartphone

09.10.2019 15:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Protáhlý smartphone

Protáhlý smartphone | foto: CHIP

Spoluzakladatel systému Android zveřejnil na svém Twitterovém účtu fotografie chystaného smartphonu „Project Gem“. Od těch současných se výrazně liší svým tvarem.

egyzempu0aaxyis

Andy Rubin  je považován za otce operačního systému Android a mimo jiné pracoval ve společnosti Apple a Google.  Aktuálně se věnuje start-upům a je zakladatelem a generálním ředitelem technologického inkubátoru Playground Global a také technologické společnosti Essential Products.  Ta už se v roce 2017 pokusila proniknout na trh se zajímavým smartphonem Essential Phone.

egzdg78xoaa2uwd

Nyní Andy Rubin zveřejnil na svém Twitterovém účtu fotografie připravovaného chytrého telefonu, který přezdívá Gem. A od těch současných se výrazně liší. Jak je z obrázku vidět, je hodně „štíhlý“ a také poměrně malý. Dal by se velikostí přirovnat k dálkovému ovladači. Na zadní straně má výrazný výstupek s fotoaparátem a patrně čtečku otisků prstů. Žádné parametry a detailní informace nejsou k dispozici a není jasné, zda je založen na Androidu, nebo jiném systému. Uživatelské rozhraní by každopádně muselo být dost přizpůsobené protáhlému displeji. Jak se na něm bude psát také není jasné.

egyzfb5ucaaawpu

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.