Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Průhledný 46“ LCD panel

27.01.2012 10:02 | Redakce Chip
Průhledný 46“ LCD panel
Společnost Samsung oznámila svou expanzi na trh průhledných displejů s novým transparentním 46palcovým LCD panelem. Za tuto technologii získal Samsung ocenění za inovaci na veletrhu CES 2012 v Las Vegas.

Nový 46“ panel má kontrastní poměr 4500:1, HD rozlišení (1366 x 768) a 70ti procentní barevný gamut (rozsah barev, který je technologie schopna zobrazit). Transparentní LCD panel Samsung se vyrábí v mnoha variantách a je využitelný v maloobchodních řetězcích např. pro vitríny, dveře reklamních mrazniček, nebo jako platformy na dveře ve stanicích metra. Bude použit i v dalších aplikacích včetně elektronických reklamních tabulí, informačních okének, lékařského vybavení, elektronických značek a v mobilních zařízeních.
Podle průzkumu trhu společnosti Display Bank očekává trh průhledných displejů růst z 0,9 miliardy dolarů v roce 2015 na 87 miliard v roce 2025. Samsung doposud vyráběl 22“ transparentní displej.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení