Menu

Průmysl 4.0 v pěti dnech nastartujete i u vás

29.11.2017 08:58 | Milan Loucký + Přidat komentář
Průmysl 4.0 v pěti dnech nastartujete i u vás

Průmysl 4.0 v pěti dnech nastartujete i u vás | foto: CHIP

Společnost Foxconn 4Tech uvedla na trh novou službu Analytics Discovery. Balíček umožňuje posoudit datové zdroje zákazníků a v souladu s integrací Průmysl 4.0 navrhnout optimální řešení využití dat vedoucí k vyšší efektivitě, optimalizaci nákladů a zlepšení výroby a služeb.

Téměř každá firma vytváří velké objemy dat, která jsou ukládána, ale dále se s nimi nepracuje z důvodu omezených zdrojů na vyhodnocování nebo chybějících nástrojů pro jejich analýzu. Podle analytiků Gartner již 25 % organizací v nějaké podobě nasadilo prediktivní analýzu a umělou inteligenci. Do roku 2018 se tak díky tomu vytvoří nové příjmy v objemu 200 miliard dolarů a v celosvětovém měřítku 768 tisíc pracovních pozic. Pokročilá analýza velkých objemů dat s predikcí vývoje budoucího stavu umožňuje včas a rychle reagovat na měnící se podmínky v podnikání a přináší prokazatelnou úsporu provozních nákladů, času, získání přehledu pro rozhodování v reálném čase nejen o výrobních zdrojích. Nyní je ten správný čas začít experimentovat a zkoušet nové koncepty.

Snadno dostupný balíček Foxconn 4Tech Analytics Discovery reaguje na aktuální požadavky trhu. V rámci pětidenních konzultací umožňuje jednoduše analyzovat aktuální stav velkých objemů dat ve výrobních firmách i jiných odvětvích a zpřístupnit informace, které dosud nebyly k dispozici. Na základě analýzy zdrojů, jejich využití a návrhu optimálního řešení tak lze snadno vytěžit příležitosti z obchodních projektů, efektivně řídit firemní procesy nebo zvýšit kvalitu výroby.

„Při prediktivní analýze dat využíváme unikátní kombinace 20 let zkušeností z průmyslu, ICT a datové analýzy, které jsme schopni nabídnout našim zákazníkům. V době exponenciálního růstu dat v každé firmě tak umíme jasně definovat optimální přístup pro práci s daty a přinášet zákazníkům novou hodnotu pro jejich podnikání. Pro vstup do světa datové analytiky jsme připravili balíček služeb, které jednoduše podpoří střední i velké firmy a otevře příležitosti pro pokročilou práci s daty,“ řekl Pavel Vrba, manažer Data Science & Business Intelligence ve společnosti Foxconn 4Tech.

Balíček služeb Foxconn 4Tech Analytics Discovery je k dispozici za cenu 49 900 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení