Menu

Pružný ThinkPad Yoga

21.09.2015 10:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pružný ThinkPad Yoga

Pružný ThinkPad Yoga | foto: CHIP

ThinkPad Yoga 260 je nejlehčí 12,5palcový konvertibilní notebook, jehož váha začíná již na 1,3 kilogramech. Jde o zařízení s možnost LTE-Advanced (LTE-A) bezdrátového WAN připojení. 

Nové notebooky ThinkPad Yoga 260 a 460 jsou flexibilní. Díky více režimům použití s nimi mohou uživatelé pracovat v podstatě kdekoli. Vybrané modely nabízí například bezdrátovou LTE-A WAN konektivitu, nebo integrované zabezpečení pomocí otisků prstů a čipových karet. Přesnější pero ThinkPad Pen Pro obohacuje práci s Windows 10 a v kombinaci s aplikací Lenovo WRITEit mění způsob, jakým uživatelé se svým notebookem pracují. Model ThinkPad Yoga 460 přináší také možnost WQHD displeje a samostatné grafické karty.

Nová zařízení jsou vybavena nejnovější 6. generací procesorů Intel Core, až 16 GB operační paměti a u modelu Yoga 260 volitelnými PCIe SSD disky. Díky nové dokovací stanici OneLink+ Dock s dvojnásobnou přenosovou rychlostí až 33 Gb/s, která umožňuje připojit nativní 4K displej a ostatní periferie pomocí jediného kabelu, je organizace prostoru na pracovním stole jednodušší.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení