Menu

První 4G tablet od Vodafonu

21.10.2014 15:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
První 4G tablet od Vodafonu

První 4G tablet od Vodafonu | foto: CHIP

Vodafone uvádí na trh svůj první tablet s podporou vysokorychlostního 4G připojení. Brouzdání po internetu i plynulý běh dalších operací zajistí nejnovější verze operačního systému Android KitKat. V rámci speciální nabídky jej navíc lze získat už za 1 korunu.

vf-smart-tab-4g-1-nahled

Smart Tab 4G od Vodafonu se prezentuje jako kvalitní výkonný tablet s více než zajímavou cenovkou. Nabízí 8“ dotykový IPS displej o rozlišení 1280×800 bodů. Je poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon MSM8916, jenž ve spolupráci s 1 GB operační pamětí zajišťuje dostatek výkonu pro surfování na internetu.

Roli operačního systému získal svižný Android v nejnovější verzi KitKat 4.4, plně ovladatelný skrze dotykové rozhraní. Další softwarová výbava sestává z řady předinstalovaných aplikací od Googlu, Vodafonu i třetích stran, a patří mezi ně i Peel Smart Remote, se kterou lze tablet používat jako dálkové ovládání televizoru.

Výhodný Smart Tab 4G poskytuje prostor pro všechny aplikace, fotky i videa. Interní úložiště o kapacitě 8 GB lze dále rozšířit o dalších 64 GB prostřednictvím microSD karty. Díky přednímu 2MPx a zadnímu 5MPx fotoaparátu si na své přijdou i milovníci focení a dnes tolik populárních selfie. Akumulátor o kapacitě 4060 mAh zvládne až 9 hodin práce či přehrávání multimediálního obsahu a v pohotovostním režimu vydrží téměř 700 hodin. Zároveň je tablet tenký a lehký a jeho konstrukce pevná, své uplatnění tedy bez problému najde i na cestách. Váží totiž pouhých 327 gramů a jeho tloušťka činí necelých 8 milimetrů.

vf-smart-tab-4g-2-nahled

Smart Tab 4G je součástí speciální nabídky pro věrné zákazníky. V rámci ní jej všichni, kdo využívají služby Vodafonu po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun, mohou získat za pořizovací cenu 1 Kč. S datovým objemem 4GB vyjde provoz tabletu na 14 Kč denně. Tablet Smart Tab 4G je ode dneška dostupný také na českém trhu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení