Menu

První dynabooky

12.07.2019 11:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
První dynabooky

První dynabooky | foto: CHIP

Nová zařízení na evropském trhu po rebrandingu společnosti Toshiba na „dynabook“ se dostala do prodeje. Novinky jsou vybaveny nejnovějšími procesory, vylepšenou konektivitou a pohotovostním režimem Modern Standby.

Společnost Dynabook Europe oznámila dva nové notebooky – Portégé X30-F a Tecra X40-F. Jsou vybaveny procesory Intel Core 8. generace (Whiskey Lake) a přidanou pamětí Intel Optane. Kromě toho se mohou pochlubit dalšími vylepšeními, například precizním hardwarovým touchpadem (PTP) s možností probuzení notebooku otiskem prstu. Nově navržený ventilátor zlepšuje proudění vzduchu a chlazení při sníženém hluku. Podporují také funkci Windows 10 Modern Standby, kdy i během, režimu nízké spotřeby stahují potřebná data. Mezi další vylepšení přístrojů Portégé X30-F a Tecra X40-F patří nejnovější technologie Wi-Fi 6 a zabezpečovací funkce Secure Launch či System Management Mode.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení