Menu

První iiyama s LED podsvícením

13.07.2010 12:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
První iiyama s LED podsvícením

První iiyama s LED podsvícením | foto: CHIP

Společnost AT Computers uvedla na český a slovenský trh nejnovější LCD monitor japonské společnosti iiyama – iiyama ProLite E2472HDD. Jedná se o první z řady LCD monitorů tohoto výrobce s LED podsvícením.

LCD iiyama ProLite E2472HDD je 24“ Full HD monitor s rozlišením 1920 x 1080 bodů, který nabízí všechny výhody LED technologie. Jedná se o stylový kousek v tenkém provedení (tloušťka pouhé 3 cm) s úzkým rámem v moderní černé lesklé barvě. Podle údajů výrobce disponuje kontrastním dynamickým poměrem 5 000 000 : 1, rychlou odezvou jen 2 ms a je vybaven dvěma vstupy signálu: klasickým D-Sub a DVI-D. LCD iiyama ProLite E2472HDD má stejně jako ostatní monitory iiyama volitelný ECO mód, díky kterému se jeho spotřeba sníží až na 13 W. Doporučená koncová cena je 6 840 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení