Menu

První informace o konferenci TechEd-DevCon 2018

23.03.2018 16:20 | Milan Loucký + Přidat komentář
První informace o konferenci TechEd-DevCon 2018

První informace o konferenci TechEd-DevCon 2018 | foto: CHIP

Odborná konference TechEd-DevCon (Technical Education & Developer Database Conference) především IT profesionálům už po šestnácté zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí a nejen Microsoftu po celém světě.

Čtyři dny buzdou vyplněné zajímavými přednáškami, které souběžně probíhají ve čtyřech sálech. Jde tak o největší akci svého druhu u nás. Odbornou konferenci TechEd-DevCon 2018 připravuje pořadatel, Počítačová škola Gopas, na dny 14.–17. května 2018 do prostor nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Pro ty je připraveno celkem 75 přednášek, s jejichž tématy příchozí seznámí na 45 spíkrů. Očekává se účast asi 500 účastníků, ale kapacita sálů je omezená a proto je třeba se registrovat se co nejdříve, protože zájem o tuto akci bývá obrovský.

I proto loni došlo dojít ke vzniku nové akce, pořádané Počítačovou školou Gopas letos už podruhé v Brně v únoru pod názvem G2B•TechEd. Ta uspokojuje obrovský zájem odborníků především z Brna a Moravy. 

TechEd-DevCon je konference určená všem zájemcům z oblasti informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech především v oblasti produktů společnosti Microsoft. Informace o těchto novinkách doprovázejí příklady jejich praktického nasazení, uplatnění a praktické ukázky řešení problémů z reálné praxe. Na to jsme ale ostatně u akcí, pořádaných Počítačovou školou Gopas, už zvyklí.

„I když se nabídka našich konferencí rok od roku rozšiřuje, TechEd-DevCon pro nás zůstává největší událostí roku,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas, která konferenci pořádá. „Příprava programu konference právě vrcholí, ale už teď je možné prozradit, že zde budou přednášet přední odborníci z České republiky, ale i ze zahraničí. Navíc už teď můžeme slíbit, že jako první přineseme čerstvé informace o novinkách z největší vývojářské konference Microsoftu Build, jenž proběhne v Seattlu týden před konáním TechEd-DevConu.“

TechEd-DevCon 2018 přinese přes 75 unikátních informačních bloků prezentovaných více než 40 odborníky z různých oborů IT. Ti účastníky seznámí s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji společnosti Microsoft. Nabídnou přehled o širokém spektru moderních nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu a správu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury. Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro témat obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a etický hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure. Jedna ze sekcí je také určená pro databázové odborníky, pro ně jsou připravené přednášky především z oblastí SQL Serveru a Business Intelligence.

Aktuální stav konference TechEd-DevCon 2018 můžete naleznout na stránkách www.teched.cz/cs, na kterých se rovněž můžete registrovat. My jen dodáváme, že velká část programu se odehrává i předsálí čtyř jednacích sálů, kde jsou vystaveny mnohdy velmi zajímavá řešení partnerů konference a kde se zle po celý čas konference posilnit dobrou kávou a o velkých přestávákách pak vynikajícími koblížky a zcela výjimečným obědovým menu. Takjže všichni účastnící mají možnost získat nejen duševní stravu, ale bude o ně postaráno i ze stravovací stránky. Kromě toho mají všichni účastníci po čas konference k dispozici Wi-Fi připojení a místo na práci u stolků, umístěných rovněž v předsálí. Zde si mohou nejen se svými kolegy, ale i s dalšími návštěvníky, se kterými se mohou v čase konání konference seznámit, vyměňovat své zkušenosti s produkty a jejich nasazením. K dispozici návštěvníkům je rovněž obrovská parkovací plocha přímo na úrovni přednáškových sálů, takže pokud někdo dorazí na konferenci z větší dálky, nemusí mít problém s pražskými parkovacími zónami.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení