Menu

Quarkslab v České republice

12.03.2015 09:44 | Karel Kovar + Přidat komentář
Quarkslab v České republice

Quarkslab v České republice | foto: CHIP

Společnost Principal engeneering zahájila spolupráci s francouzskou cybersecurity výzkumnou laboratoří QuarksLab. 

Tyto laboratoře spolupracují se celou řadou klientů po celém světě, na rozdíl od konkurence ale nabízí poněkud jiný přístup k řešení bezpečnosti. Rozhodně zde například nečekejte nabídku ochrany pomocí běžně dostupného softwaru. QuarksLab v problematice bezpečnosti sází na vlastní tým expertů, kteří pokrývají všechny klíčové oblasti – od kryptografie přes výzkum zranitelností až po reverzní inženýrství.

V nabídce služeb této laboratoře tak najdete například ofenzivní bezpečnost, zahrnující detekci průniků nebo prověřování spolehlivosti bezpečnostních opatření. To znamená například simulování útoků na elektronické bankovnictví, internetové obchody nebo mobilní platební aplikace.

V oblasti defenzivní bezpečnosti najdete nabídku bezpečnostních prověrek softwaru, nebo také zásahy při konkrétním ohrožení.

04-quarkslab-scr-nahled

Na webu této laboratoře najdete i zajímavý software…

Poslední zajímavou položkou v nabídce je informační bezpečnost, která zahrnuje služby typu školení zaměstnanců nebo analýzy dat.

Součástí startu této společnosti jsou také semináře s ukázkou praktického hackingu, které probíhají dnes a zítra na fakultě elektrotechnické ČVUT.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení