Menu

Řada monitorů ZOWIE by BenQ RL pro eSport nyní i pro PlayStation 4

07.05.2018 15:35 | Milan Loucký + Přidat komentář
Řada monitorů ZOWIE by BenQ RL pro eSport nyní i pro PlayStation 4

Řada monitorů ZOWIE by BenQ RL pro eSport nyní i pro PlayStation 4 | foto: CHIP

Na základě licenčního partnerství se Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) budou monitory ZOWIE by BenQ řady RL pro eSport vyladěny i pro použití s konzolí PlayStation4 (PS4).

Půjde o první řadu monitorů s oficiální licencí od SIEE, přispěje k posílení zážitků z eSportu na PS4, umožní maximální herní zážitek díky reakční době bez prodlevy a zajistí lepší viditelnost při hraní.

Od samotného počátku byla produktová řada ZOWIE by BenQ vyhrazena vývoji takových zařízení pro eSport, která by umožnila soutěžním hráčům co nejlépe využít jejich schopností. Monitory ZOWIE by BenQ pro eSport často používají nejen profesionální hráči, ale také organizátoři turnajů, zejména díky jejich okamžité odezvě bez prodlevy, technologii Color Vibrance, která pomáhá hráčům rozlišit malé cíle od pozadí pro snadné sledování, i technologii Black eQualizer, která zlepšuje viditelnost ve tmavých scénách.

Řada RL monitorů ZOWIE by BenQ zahrnuje pět modelů: RL2455, RL2455T, RL2460, RL2755 a RL2755T.

Více informací o v Testlabu Chipu testovaných monitorech najdete v žebříčku TOP 10 herních monitorů

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení