Menu

ROG Phone – rychlý herní mobil

07.06.2018 11:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
ROG Phone – rychlý herní mobil

ROG Phone – rychlý herní mobil | foto: CHIP

Asus ROG Phone je 6“ smartphone, který byl navržen speciálně pro mobilní hry vysoce náročné na výkon. Kromě výkonu má také atraktivní design řady ROG.

Asus představil na veletrhu Computex 2018 novinky své herní značky Republic of Gamers (ROG).  Uveden zde byl i ROG Phone, první herní smartphone značky ROG vůbec a první smartphone s chladicím systémem s 3D parní komorou.

rog-phone-1-png-nahled

Smartphone je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 845 s taktem 2,96 GHz a pro hraní optimalizovaným grafickým procesorem Qualcomm Adreno 630. Jeho jedinečný systém chlazení systémem 3D parních komor GameCool s odnímatelným prvkem AeroActive Cooler pro dodatečné chlazení udržuje během herních bitev vysokou snímkovou frekvenci. Displej typu AMOLED kombinuje rychlou obnovovací frekvenci 90 Hz s dobou odezvy 1 ms a přináší obraz v HDR kvalitě.

rog-phone-5-png-nahled

Konstrukce telefonu ROG Phone se vyznačuje speciálními bočními porty a velmi citlivým herním ovládáním, včetně dvou programovatelných ultrazvukových AirTriggers a haptických ovladačů. To umožňuje hráčům soustředit všechny své dovednosti na hru. Řada výkonných příslušenství vylepšuje zážitek z hraní na ROG Phone: ovladač TwinView Dock s druhým integrovaným displejem, dokovací stanice pro připojení ke stolnímu PC a ovladač Gamevice s WiGig Dockem využívajícím technologii Wi-Fi 60GHz pro hraní na velké obrazovce. Mezi další inovace telefonu ROG patří osvětlení Asus Aura RGB, podpora Aura Sync a technologie Asus HyperCharge pro přímé, rychlejší a bezpečnější nabíjení při nízkých teplotách.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení