Menu

Rohlik.cz: Potraviny online a doručení do 90 minut

18.09.2014 08:18 | Karel Kovar + Přidat komentář
Rohlik.cz: Potraviny online a doručení do 90 minut

Rohlik.cz: Potraviny online a doručení do 90 minut | foto: CHIP

Namísto zdlouhavého cestování do nákupních center lze nově nakupovat potraviny, drogerii, domácí potřeby či krmivo pro psy a kočky v internetovém supermarketu Rohlik.cz.

Za e-shopem stojí tvůrci úspěšných internetových projektů, jako je Slevomat.cz nebo DameJidlo.cz – Tomáš Čupr a investiční skupiny Miton a Enern. Cílem nové služby na trhu rozvozu potravin je nabízet produkty špičkové kvality a šetřit čas i námahu zákazníků. Ti svůj nákup obdrží sedm dní v týdnu a během pouhých 90 minut od objednání. Odpadne jim tak časově náročná cesta do obchodu a z obchodu, doba strávená hledáním zboží v regálech i transport nákupních tašek. Na e-shopu, který byl po několika měsících testování spuštěn 1. září 2014, si zákazníci v současnosti mohou objednávat ze 4000 položek z kategorií čerstvých i trvanlivých potravin a dalšího zboží. V následujících týdnech bude nabízený sortiment postupně doplňován až na 8000 položek. Rohlik.cz nyní rozváží po Praze, do konce letošního roku však plánuje rozšíření služby i do dalších měst ČR.

„Stejně jako u Slevomatu a DameJidlo.cz klademe důraz na uživatelskou jednoduchost, rychlost, spolehlivost a kvalitu. Také proto se jedním z dodavatelů sortimentu Rohlik.cz stal velkoobchodní řetězec MAKRO, který je pro nás garantem vysoké kvality a šíře sortimentu. Navíc nám jeho tým obchodníků dokázal nabídnout řešení šité na míru, které tento druh podnikání potřebuje. Službu budeme stavět na vlastní logistice. Chceme navázat na naše dřívější úspěchy, kdy právě kvalitní logistika pomohla službě DameJidlo.cz k rychlé expanzi a jasnému upevnění pozice jedničky trhu,“ komentuje službu Tomáš Čupr, který bude na vývoj projektu dohlížet z pozice investora. Výkonným ředitelem Rohlik.cz je Marek Sacha, jenž dříve působil jako konzultant v jedné z nejvýznamnějších poradenských agentur McKinsey & Company. Na českém internetovém trhu je rozvoz potravin začínajícím segmentem. Chceme lidem ukázat, že dovoz potravin až domů je rychlým a pohodlným způsobem nakupování. Raději než trávit čas ve frontách v obchodech nebo na silnicích tak mohou naši zákazníci ušetřený čas věnovat příjemnějším a důležitějším věcem. Klademe důraz také na kvalitu, dodavatele si pečlivě vybíráme, vybudovali jsme vlastní sklad, kde máme plnou kontrolu nad uchováváním potravin. Prostě chceme prodávat jen to, co bychom si sami koupili,“ upřesňuje Sacha.

Doba rozvozu e-shopu www.rohlik.cz je od 10 do 22 hodin ve všední dny a od 8:30 do 22 hodin o víkendech, objednávat však lze i kdykoli mimo uvedený čas. Cena nákupu není omezena žádnou minimální hranicí. Rohlik.cz stejně jako klasické kamenné obchody nabízí pravidelné akce a slevy. Za rozvoz zákazníci zaplatí 79 Kč, ovšem na první objednávku mají všichni zákazníci dopravu zdarma. Rozvoz zdarma je také při nákupu nad 2000 Kč. Bezplatně své zboží obdrží i prémioví zákazníci rozvozové služby DameJidlo.cz, která se zároveň podílí na logistice projektu Rohlik.cz.

Obdobně jako předešlé projekty Tomáše Čupra a investičních skupin Miton a Enern nabízí i Rohlik.cz svým zákazníkům garanci spokojenosti, v jejímž rámci dostane každý nespokojený klient své peníze zpět.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Na rohlík.cz nakupuji velice rád, ceny se zas až tak neliší od kamenných obchodů, oceňuji možnost zaplatit nákup za 14 dní (max 1000,– víc vám nedají i když slibují). Poslední dobou píšou, že objednává celá Praha a v 16 hodin vám to dovezou až ve 21 někdy i až druhý den v 10 hod. Když chci vařit večeři a nemám všechny suroviny tak by se mi hodilo nákup dovést za slibovaných 90 minut, ne až druhý den v 10, to už mi je celkem prd platné ;) Jinak fajn úspora času a peněženky.

  Reagovat na komentář

  negativni

  Je mi lito,hodinu vybirate zbozi stokrat se mi sekl internet chtela jsem vyuzit platbu za 14 dni kvuli detem nakonec az se to podari vse dokoncit zamitnou vam platbu a chteji penize ihned.Ztrata casu

  Reagovat na komentář

  Dobrý den, dosechla jsem se o Vašich užasných službách a jelikož už nebydlm v Praze, ale kousek od MB, chtěla jsem se zeptat, v jakých dalších ěstech budete rozšiřovat vaše služby. Určitě bych je 100% využívala a věřím, že i spousta mých známých a neznámých. Děkuji Vám za odpověd a přeji hodně uspěchů v podnikání :-)
  H. S. Kralova

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení