Menu

Rukavice pro zimní ovládání smartphonu

27.11.2012 12:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Rukavice pro zimní ovládání smartphonu

Rukavice pro zimní ovládání smartphonu | foto: CHIP

Většina dotykově ovládaných smartphonů nereaguje na ruku oblečenou v rukavici. Zvláště v zimě proto může být nepříjemné i jednoduché přijímání hovoru. Řešením je buď si koupit smartphone s technologií Super Sensitive Touch (např. Nokii Lumia 920), nebo sGloves - rukavice se stříbrnými vlákny.

 

 

 

Od běžných zimních rukavic se sGloves (smart Gloves) liší vetkanými stříbrnými vlákny po celé ploše rukavic, díky kterým jsou ideální pro ovládání veškerých zařízení s dotykovým displejem. Rukavice sGloves jsou určeny všem, kteří používají zařízení s dotykovým kapacitním displejem, tedy běžným uživatelům smartphonů a tabletů, řidičům využívající GPS navigace nebo například sportovcům při zimních venkovních aktivitách. Další výhodou sGloves je pogumování dlaně i prstů pro bezpečnější držení mobilního zařízení. Rukavice sGloves jsou v prodeji ode dneška za 390 Kč exkluzivně v internetovém obchodě www.sgloves.cz. K dispozici jsou dvě standardní velikosti S/M a M/L.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení