Menu

Rychlé USB flash disky s velkou kapacitou

23.11.2010 08:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Rychlé USB flash disky s velkou kapacitou

Rychlé USB flash disky s velkou kapacitou | foto: CHIP

Firma TRANSCEND rozšiřuje sérii flash pamětí Ultra Speed o modely JetFlash 600 a JetFlash 620 s kapacitu 64 GB. Nové modely, kromě velké kapacity, nabízí také velkou rychlost přenosu dat.

Díky plnému využití technologie dual-channel, flash paměti ze série Ultra Speed, dosahují rychlosti čtení až 32 MB/s, a zápisu až 18 MB/s.
Kapacita 64 GB vystačí pro uložení více než 16 tis. fotek ve vysokém rozlišení, 640 minut video nahrávek ve Full HD kvalitě, nebo obrovského množství textových a hudebních souborů.
Navíc, JetFlash 620 se dodává se softwarem TRANSCEND JetFlash SecureDrive, který nabízí ochranu dat, vytvořením zabezpečeného prostoru heslem.
Paměti ze série JetFlash jsou dostupné v bílém (JetFlash 620) a černém (JetFlash 600) provedení, s kapacitou: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB a 64GB.
TRANSCEND nabízí také bezplatný nástroj pro správu dat – JetFlash Elite, jenž lze stáhnout zde. Na flash paměti ze série JetFlash od firmy TRANSCEND se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení