Menu

Rychlonabíječka až pro čtyři přístroje

24.07.2017 11:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
Rychlonabíječka až pro čtyři přístroje

Rychlonabíječka až pro čtyři přístroje | foto: CHIP

Rychlonabíječka Avacom FamilyHUB umožňuje nabíjení čtyř přístrojů najednou z jediné zásuvky, což je praktické a elegantní.

Doma nabíječku využijí všichni členové rodiny. Ideálně se ale hodí na rodinnou dovolenou, kam stačí vzít jen jednu nabíječku. FamilyHUB je také užitečný v kanceláři na pracovním stole.

AVACOM FamilyHUB nabije zařízení značky Apple (iPad/iPhone/iPod), smartphony se systémy Android, Windows Phone a další, tablety, Power Banky, fotoaparáty, navigace atd. Má funkci rychlonabíjení. Součástí balení je síťový kabel o délce 1,2 m.

Shrnutí:

•             Celkový výstupní výkon pro čtyři USB porty až 38 W. Celkový nabíjecí proud až 6,5 A, což zaručuje bezproblémové nabíjení náročných zařízení – smartphonů, tabletů nebo navigací.

•             Jeden USB výstup označený jako QC, který lze využít pro rychlonabíjení. Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging nebo Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než s běžnou nabíječkou.

•             Smart Chip je inteligentní elektronika, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení