Menu

Rychlý a odolný

14.01.2014 12:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Rychlý a odolný

Rychlý a odolný | foto: CHIP

Externí pevný disk Freecom Tough Drive SSD nabízí rychlý přenos dat rychlostí až 415 megabajtů za sekundu a nárazuvzodrnost.

Firma Freecom, což je součást společnosti Mitsubishi Kagaku Media a výrobce externích pevných disků a přenosných úložných zařízení, představil nový disk Tough Drive SSD – 256 GB SSD. Jde o přenosný pevný disk z rodiny disků Tough Drive.

freecomtough-drive-2-nahled

Tough Drive SSD, který se připojuje přes rozhraní USB 3.0, poskytuje uživatelům přenosovou rychlost dat až 415 MB/s, nemá žádné pohyblivé části, a proto je schopen přístupu na jakékoliv místo na disku se stejnou rychlostí a přesností. Disk vydrží pády a otřesy, zajišťuje mimořádnou odolnost, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost.

freecomtough-drive-1-nahled

Disky Tough Drive jsou naformátovány systémem FAT32 k použití pro Mac i PC. Jsou dodávány s předinstalovaným softwarem Nero BackItUp Essentials (jen pro Windows), který umožňuje uživatelům PC uskutečnit úplnou zálohu systému a jeho obnovení, naplánovat automatické zálohování podle data/času. Na displeji uživatelé naleznou základní informace o činnosti disku a FSSD tlačítka pro bezpečné formátování a mazání.

Doporučená maloobchodní cena Freecom Tough Drive SSD činí 8 699 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení