Menu

Rychlý notebookový HDD se 750 GB

06.01.2011 02:03 | Redakce Chip + Přidat komentář
Rychlý notebookový HDD se 750 GB

Rychlý notebookový HDD se 750 GB | foto: CHIP

Společnost Western Digital uvádí na trh nový 2,5“ pevný disk WD Scorpio Black 750GB s rychlostí otáčení 7200 ot./min. Disk je určen pro výkonné notebooky a přenosná zařízení pro ukládání dat.

WD Scorpio Black má představovat jeden z nejrychlejších notebookových magnetických disků na trhu. Ve své třídě se může pochlubit nejvyšší rychlostí otáčení v kombinaci se 16MB vyrovnávací pamětí. Nyní je k dostání až do kapacity 750 GB. Pevný disk WD Scorpio Black 750 GB používá technologii pokročilého formátování a obsahuje celou škálu prvků pro zabezpečení dat včetně aktivního monitoringu a ochrany cenných dat. Pevný disk WD Scorpio Black 750 GB (model WD7500BPKT) je dostupný prostřednictvím distributorů a resellerů. Doporučená koncová cena pro disk WD Scorpio Black 750 GB je 110 EUR. Pevné disky WD Scorpio Black 750 GB mají pětiletou omezenou záruku. Více informací naleznete na  http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=130.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení