Menu

Rychlý USB flash disk HyperX

18.11.2015 10:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Rychlý USB flash disk HyperX

Rychlý USB flash disk HyperX | foto: CHIP

HyperX Savage je nový USB flash disk firmy Kingston Technology s rychlostmi přenosu až 350 MB/s při čtení a 250 MB/s při zápisu. K dispozici je v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB. 

HyperX, divize společnosti Kingston Technology oznámila uvedení USB flash disku s oficiálním názvem HyperX Savage USB Flash drive. Jde o rychlý disk s rozhraním USB 3.1 Gen. 1. USB flash disk umožní rychle ukládat objemné digitální soubory. USB flash disk HyperX Savage má pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu.

Podle výrobce jsou nové USB flash disky schopné data číst rychlostí až 350 MB/s a zapisovat rychlostí 250 MB/s. Stylový disk disků má agresivní vzhled, který ladí s designem nejnovějších PC a herních konzolí. Disky jsou dostupné v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB a mají rozměry 76,3 x 23,48 x 12,17 mm.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje především na hráče.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení