Menu

Sada pro potápění s nepotopitelným držákem

14.06.2017 17:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sada pro potápění s nepotopitelným držákem

Sada pro potápění s nepotopitelným držákem | foto: CHIP

Pokud si chcete užít léta, jak se patří, pak zcela jistě pro některé z vás přichází v úvahu potápění a tvorba záběrů podvodního světa. Právě pro tyto zájemce připravila společnost Sencor sadu pro potápění 3Cam Water Set.

S novým modelem outdoorové kamery Sencor 3Cam 4K03WR natočíte své sportovní zážitky ve vysoké kvalitě v rozlišení 4K, tedy v 3840 x 2160 pixelech. Samozřejmě jako videa nebo jako statické snímky.

Outdoorová kamera Sencor 3Cam 4K03WR je už na českém trhu k dispozici za 3590 Kč.

Chcete-li ke kameře při letní dovolené využít nejen držák na helmu a natočit svou cyklojízdu, ale i zachovat vzpomínky na podvodní svět, ať už v české řece či rybníku, ale i v barevném moři, pak využijete voděodolný kryt.

A abyste se o kameru nemuseli bát, můžete si k ní dokoupit dokonce i vodní set, který obsahuje neoprenový plováček a plastový plovoucí držák. Celý set, který je ale vhodný na většinu akčních kamer na našem trhu je k dostání za cenu 450 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení