Menu

Sady Sennheiser zlepší poslech nedoslýchavých

20.11.2017 11:26 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sady Sennheiser zlepší poslech nedoslýchavých

Sady Sennheiser zlepší poslech nedoslýchavých | foto: CHIP

Sady Sennheiser Set 880 a Set 860 dokážou usnadnit poslech hudby, filmu i televizního vysílání všem, kteří trpí sluchovými potížemi. 

Společnost Sennheiser představila nové produkty z řady zdravotních pomůcek. Bezdrátové sady Sennheiser Set 880 a Set 860 umožňují uživatelům s poruchami sluchu pohodlné sledování televize i poslech hudby. Podle výrobce eliminují i problémy s porozuměním a neruší své okolí nadměrně zesíleným televizorem. Neméně důležité je podle výrobce také perfektní zpracování, promyšlená ergonomie a intuitivní ovládání, které je přístupné i seniorům. Proto jsou oba sety vybaveny velkými tlačítky, nabíjecí kolébkou a funkcí automatického spuštění při nasazení.

rs-880-front-rgb-red-m-nahled

 Celá sada se skládá z nabíjecí stanice a sluchátek přizpůsobených pro poslech i při použití s brýlemi. Základna opatřená digitálním optickým vstupem disponuje i možností připojení pomocí sluchátkového konektoru. Navíc v sobě ukrývá i bezdrátový vysílač, který dokáže zvuk do sluchátek přenášet až na vzdálenost 70 metrů.

Audiologické sady neslouží pouze ke zvýšení hlasitosti a úpravu vyvážení sterea. Obě sady nabízí i funkci zvýraznění řeči, kterou uživatel spustí tlačítkem na těle sluchátek. Umožňují také vylepšit zvuk pomocí poslechových profilů tak, aby vyhovoval individuálnímu sluchu uživatele. Sennheiser Set 860 nabízí tři a Set 880 pět zvukových profilů. Vybavenější model navíc umožňuje rychlé přepínání mezi dvěma zařízeními. Není tak problém přecházet například mezi poslechem CD přehrávače a televizoru. Audiologická sada Sennheiser Set 860 je dostupná za cenu 5 890 Kč, cena vybavenějšího kompletu Sennheiser Set 880 je 6 890 Kč.   

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení