Zálohujte si lokálně snímky uložené ve Fotkách Googlu
Služba Fotky od společnosti Google je praktická a fotografie na ní máte k dispozici on-line.…
Samoobslužná bankovní pobočka | foto: CHIP
Huawei se chystá nabídnout takové samoobslužné zařízení v ČR bankám i velkým nebankovním společnostem, jako jsou např. distributoři plynu a elektrické energie, telekomunikační operátoři (výdej SIM karet) a další. Teoreticky by bylo možné, aby více takových společností sdílelo jednu pobočku a zákazník by si podle pořeby zvolil firmu, se kterou chce vyřizovat svou záležitost.
Zkratka VTM (Virtual Teller Machine) sice značí virtuální bankomat, toto zařízení je ale spíše plnohodnotnou bezobslužnou pobpočkou. Zákazník zde může například uzavřít novou smlouvu nebo dostat novou platební kartu. Součastí řešení jsou:
Samoobslužný kiosek je příkladem řešení, které by mělo uspořit náklady na poměrně kvalifikované pracovní síly a přitom nabídnout své služby zákazníkům 24 hodin denně 7 dní v týdnu. I přes všestrannost a dokonalost samoobslužné pobočky bude ale asi nejtěžším úkolem naučit uživatele tomuto způsobu kontaktu s bankou nebo jinou institucí. Z vlastní zkušenosti víte, že ani k samoobslužným pokladnám v supermarketech se zákazníci příliš neženou.
Služba Fotky od společnosti Google je praktická a fotografie na ní máte k dispozici on-line.…
Možná se vám už také stalo, že jste kliknuli na tlačítko pro vypnutí počítače, ale hned jste…
Funkci »Microsoft Print to PDF«, která umožňuje prakticky z jakékoli aplikace s podporou…
Nástroj DISM (Deployment Image Servicing and Management) z výbavy Windows 10 lze použít k…