Menu

Samsung GALAXY Express s LTE

30.01.2013 13:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung GALAXY Express s LTE

Samsung GALAXY Express s LTE | foto: CHIP

Samsung představil nový smartphone Samsung GALAXY Express, který podporuje rychlý přenos dat po sítích LTE. Má 4,5“ displej Super AMOLED WVGA displej, 1,2GHz procesor, Android 4.1 Jelly Bean a s 2000mAh akumulátorem váží 139 gramů.

 

 

 

Samsung GALAXY Express je vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean, dvoujádrovým procesorem na frekvenci 1,2 GHz a kapacitou vestavěné paměti 8 GB, kterou lze rozšířit s využitím paměťové karty až na 32 GB. Designově vychází novinka z oblíbeného špičkového modelu GALAXY S III, má rozměry 132,2×69,1×9,3 milimetru a váží 139 gramů.

Samsung tento telefon vybavil řadou praktických aplikací pro usnadnění práce s multimediálními soubory i pro zjednodušení sdílení obsahu mezi různými zařízeními. Mimo jiné na něm najdeme funkci AllShare Play, která umožňuje bezdrátové sdílení obsahu mezi zařízeními a přehrávání obsahu na Smart TV a mobilních zařízeních od společnosti Samsung, aplikaci S Beam, prostřednictvím které lze přenést film nebo hudební skladby pouhým dotykem na druhé zařízení, technologii NFC nebo port Mobile High Definition Link (MHL) pro drátové připojení smartphonu k HD displeji.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení