Menu

Samsung Galaxy S2 je na obzoru

13.01.2011 13:09 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Galaxy S2 je na obzoru

Samsung Galaxy S2 je na obzoru | foto: CHIP

Na webu se objevují již první informace o nástupci populárního Samsungu Galaxy S, který má být založen na dual-core procesoru a systému Android 2.3 Gingerbread.

Již příští měsíc chce Samsung na Mobile World Congress v Barceloně představit nástupce své vlajkové lodě Galaxy S. Model s označením S2 bude vybaven dual-core procesorem taktovaným na 1,3 GHz, 4,3“ palcovým dotykovým displejem Super AMOLED, technologií pro bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními NFC (Near Field Communication), digitálním fotoaparátem (s neznámým rozlišením), přední kamerou pro videohovory a čtyřmi dotykovými tlačítky pod displejem.

Pokud se zvěsti potvrdí, bude Samsung Galaxy S2 vydařeným nástupcem svého mladšího bratra Galaxy S. Ikdyž! Ještě si musíme počkat do 14. Února 2011 kdy mezinárodní kongres v Barceloně oficiálně začíná.

Samsung představuje displej Super AMOLED

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení