Menu

Samsung rozšiřuje nabídku UHD a prohnutých televizorů

09.01.2014 12:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Samsung rozšiřuje nabídku UHD a prohnutých televizorů

Samsung rozšiřuje nabídku UHD a prohnutých televizorů | foto: CHIP

Na veletrhu CES 2014 představila společnost Samsung šest nových televizorů s prohnutým displejem, deset modelů Ultra High Definition (UHD) televizorů a vylepšené funkce Samsung Smart TV. V nabídce vyniká největší UHD (110") a prohnutý UHD (105") televizor na světě.

sam-nahled

V roce 2013 uvedl Samsung tři UHD televizory a také představil svůj vůbec první televizor s prohnutým designem. Nyní tato firma na výstavě CES uvedla své první komerčně dostupné prohnuté UHD televizory a nové portfolio prohnutých a UHD televizorů pro rok 2014.

sam3-nahled

Prostřednictvím tří sérií UHD televizorů − S9, U9000 a U8500 – nabídne kompletní portfolio deseti UHD Smart TV ve velikostech od 50 po 110 palců. A to modely jak s prohnutou, tak plochou obrazovkou. Dále představila největší prohnutou UHD TV na světě s úhlopříčkou 105" a dalších celkem šest prohnutých TV.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení