Menu

Sculpt Comfort Desktop – komfortní klávesnice a myš od Microsoftu

24.10.2013 11:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sculpt Comfort Desktop – komfortní klávesnice a myš od Microsoftu

Sculpt Comfort Desktop – komfortní klávesnice a myš od Microsoftu | foto: CHIP

Myš Sculpt Comfort Mouse a klávesnice Sculpt Comfort Keyboard jsou nyní k dispozici v jednom balíčku nazvaném Sculpt Comfort Desktop. Produktová řada s označením Sculpt od Microsoft Hardware je zaměřena na pohodlnou práci a hodí se především do kanceláří.

scd-comp-fy14-nahled

Sculpt Comfort Desktop je složen z inovativní klávesnice Sculpt Comfort Keyboard a myši Sculpt Comfort Mouse. Klávesnice se vyznačuje především speciálním zaobleným designem „Contour Curve“.  Je určena především pro operační systém Windows 8 a Windows 8.1. Nechybí tedy rychlé klávesy pro rychlé vyhledání, sdílení obsahu, připojená zařízení nebo nastavení. Klávesnice se připojuje pomocí USB přijímače. Speciální design podporuje neutrální rozložení prstů a zajišťuje tak pohodlí i při delší práci. Rozdělený mezerník, který slouží zároveň také jako klávesa backspace, zvyšuje podle Microsoftu přesnost a rychlost psaní textů.

scd-3qback-2-fy14-nahled

Sculpt Comfort Mouse má nastavitelnou dotykovou plochou pro palec, čtyřsměrné kolečko, optický senzor s rozlišením 4000 dpi s podporou technologie BlueTrack. Stiskem bočního Windows tlačítka lze přecházet mezi okny spuštěných aplikací a pohybem dolů přes dotykovou plochu se zobrazí miniatury všeho, co je aktuálně otevřeno. Funkce bočního tlačítka lze dále nastavit i podle potřeby každého uživatele pomocí softwaru Microsoft Mouse and Keyboard Center. Spojení s počítačem umožňuje technologie bluetooth a lze ji připojit nejen k notebooku, ale také k dalším mobilním zařízením se systémem Android a Mac.

Doporučená cena setu Sculpt Comfort Desktop je 1 999 Kč.

scd-front-fy14-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení