Menu

Seznam.cz v Opeře

12.07.2010 08:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Seznam.cz v Opeře

Seznam.cz v Opeře | foto: CHIP

„Nejrychlejší prohlížeč“ na světě vyráží na český trh ve verzi 10.60 a poprvé v barvách Seznamu.

S novou verzi Opery 10.60 přichází od jejího výrobce Opera Software superlativy: nejrychlejší prohlížeč na světě, nový design, prohlížení stránek bez uchovávání historie a další.

Důvodů k optimismu je však více: intuitivní způsob prohledávání, podpora pro uživatele s pomalejším připojením ve verzi Opera Turbo, ovládání pomocí gest myši.

„Opera 10.60 nabízí o 50% větší rychlost než předchozí verze“, říká Rolf Assev, ředitel pro strategii Opera Software.

Podpora pro pomalejší připojení

Na ty, kteří stále ještě válčí s rychlostí internetového připojení, myslela Opera 10.60 s funkci Opera Turbo. V seznamácké úpravě najdete v ikonce tachometru. Naznačuje, že za těchto podmínek budete prohlížet 3 až 4 krát rychleji, než s jakýmkoliv jiným prohlížečem v daném připojení. Pokud ani to nezabere, je tu další pomocník: funkce vypnutí obrázků. Pro určenou chvíli (v kavárně, přes pomalé připojení) můžete prohledávat jen texty a datově náročné obrázky nechat na později.

Pro komorní příležitosti vám Opera 10.60 nabídne tzv. privátní hledání. Stránky se speciálním obsahem nearchivuje, takže jejich detekce ve vašem počítači nebude možná.

Opera 10.60 v podání Seznamu je ke stažení na adrese http://software.seznam.cz/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení