Menu

Sharp má největší LED LCD televizi na světě

04.10.2011 10:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sharp má největší LED LCD televizi na světě

Sharp má největší LED LCD televizi na světě | foto: CHIP

Společnost Sharp uvádí na trh prozatím největší LED LCD televizor na světě, 80palcový AQUOS LC-80LE632U. Televize má Full HD rozlišení (1080p), je vybavena vestavěnou Wi-Fi a přístupem k aplikacím, jako jsou Netflix, CinemaNow a VUDU.

Podle vyjádření firmy nabízí 80palcová televize AQUOS více než dvojnásobně větší plochu obrazovky než 55palcová televize. Systém plného LED podsvícení zajišťuje jednolité podání barev a jasu po celé ploše obrazovky, včetně rohů a okrajů. Současně nabízí 10bitové zpracování obrazu, proklamovaný dynamický kontrastní poměr 6 000 000:1 a 120Hz technologii pro zobrazení rychlých scén bez rozmazání obrazu. Díky tenkosti menší než 4 palce je nový 80“ AQUOS stylovou náhradou za televize se zpětnou projekcí se srovnatelnou velikostí obrazovky, které mají tloušťku téměř 60 centimetrů. 

Zajímavou novinkou je fakt, že servisní technici on-line zákaznického servisu AQUOS Advantage LIVE se mohou k televizoru vzdáleně připojit prostřednictvím internetu a pomoci s jejím nastavením, řešit nejrůznější problémy a optimalizovat kvalitu obrazu. Model LC-80LE632U představuje top model nabídky velkoformátových televizí firmy Sharp pro rok 2011 a bude následován představením pětice 70palcových a deseti modelů 60palcových televizí AQUOS.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení