Menu

Sharp uvádí 32“ a 39“ televizory LD145V

29.07.2013 11:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sharp uvádí 32“ a 39“ televizory LD145V

Sharp uvádí 32“ a 39“ televizory LD145V | foto: CHIP

Sharp oznámil uvedení nové řady televizorů s menšími úhlopříčkami. Model LD145V bude dostupný s 32“ nebo 39“ LED panelem, dvěma digitálními tunery, dvěma HDMI porty a USB konektorem. Cenu výrobce zatím nezveřejnil, ale nemá být vzhledem k absenci internetového připojení horentní.

 

 

 

Tyto modely zaujmou hlavně zákazníky o druhý domácí televizor s menší úhlopříčkou. Sharp LD145V umožnuje např. přehrávat hudbu, fotografie nebo DivX videa a disponuje digitálním tunerem DVB-T/C. Televize jsou vybaveny dvěma HDMI a SCART vstupy a slotem na karty CI+. Díky menšímu panelu se hodí i do ložnice nebo pracovny.

Televize Sharp LD145V jsou vybavené užitečnou funkcí USB Time Shift / PVR, která umožnuje zastavit, znovu spustit či přetočit televizní program, takže o nic nepřijdete, pokud si zrovna budete potřebovat odskočit. Vaše oblíbené pořady umí nahrát na externí disk nebo USB, a to dokonce až dva programy najednou, jak z pozemního DVB-T, tak kabelového DVB-C tuneru.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení