Menu

SIM karta se 100 GB dat za pakatel: operátor O2 naděluje i po Vánocích

28.12.2022 07:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
SIM karta se 100 GB dat za pakatel: operátor O2 naděluje i po Vánocích

SIM karta se 100 GB dat za pakatel: operátor O2 naděluje i po Vánocích | foto: ArthurHidden / Freepik

Modrý operátor si nachystal pro nenáročné klienty zajímavou povánoční akci. Za pár stovek si můžete pořídit datovou SIM kartu Datamánie s předplaceným balíčkem 100 GB dat. Ale pozor, akce je limitovaná pro nejrychlejší zájemce.

Krátce po Vánocích operátor O2 znovu přináší svou zákaznicky populární akci Datamánie. Jde o speciální předplacenou SIM kartu, kterou O2 klasicky obměňuje cca po půl roce. Tentokrát je to karta s cenou 300 Kč, která disponuje 100GB datovým balíčkem.

Datamánie za 300 korun

Vtip je v tom, že karta je de facto předplacená. To znamená, že se vám 100GB balíček obnoví každý měsíc. Stačí jenom, abyste měli kartu vždy nabitou alespoň na 300 Kč. Zároveň lze s kartou telefonovat za 15 Kč denně, každá SMS zpráva vyjde na 2 Kč.

„Věříme, že nabídka Datamánie zaujme nejen mladé lidi, kteří chtějí být neustále online, ale i rodiče. Datová předplacenka umožní jejich dětem přístup na internet i mimo domov a možnost zůstat s nimi ve spojení pohodlně, kdekoliv a kdykoliv,“ uvádí Silvia Cieslarová z vedení mobilního segmentu operátora O2.

 

| Zdroj: O2 CZ / YouTube

SIM kartu Datamánie si můžete pořídit na speciální webové stránce. Její cena je rovných 300 Kč včetně daně a doprava na vámi vybranou adresu je zdarma. Zákazník hradí případně jen dobírku (pokud nechce platit kartou předem), a ta vyjde na 59 Kč.

V rámci jedné objednávky je možné pořídit maximálně 3 SIM karty, které je potřeba aktivovat do 31. prosince 2023. SIM karta funguje jen v České republice. Zákazníci si ji mohou od 26. prosince objednávat. Omezený počet SIM karet bude dostupný pouze do 11. ledna 2023 nebo do vyprodání zásob.

„Aktuální limitovaná nabídka Datamánie pomůže všem, kteří našli letos pod stromečkem nový telefon, tablet nebo jiné zařízení a řeší, jak zajistit dostatečný přísun datového připojení,“ dodává na závěr Cieslarová.

Zdroj: O2 Tisková zpráva, Datamánie

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Esim

  Zdendo můžete mi poslat co používáte za operátora? Díky mr(tečka)jirras@sez­nam(tečka)cz Reakce na Zdenda:

  Reagovat na komentář

  5G?

  Umožní připojení 5G?

  Reagovat na komentář

  Smutné

  V autě mam esim od ciziho operatora, za 1800kc na rok. U nás je to samej zloděj.

  Reagovat na komentář

  No, asi to není tak jednoduché. Podle vás stačí mít na kartě 300,–,to znamená když nebudu volat, mám je tam stále a balíček se bude automaticky obnovovat, což je ovšem nesmysl. Musím každý měsíc dobít 300,–. Těžko vysvětlíte 90letemu seniorovi, proč by měl zaplatit 300,– měsíčně za to, aby se každý den mohl podívat v TV na panoramu. Před rokem jsem mu koupil od konkurence za 1000,– na půl roku 30GB/měsíčně, spotřeboval polovinu. Takže tady bych 150,– korun každý měsíc vyhodil.

  Reagovat na komentář

  Data se dávno neplatí?!

  Reakce na Franta Sporivy:
  Tak jasne, zeptejse pana ucitele na Informatiku, proc se nepripojovat k neznamim sitim, a proc wa je parodie na sifrovani…

  Reagovat na komentář

  WI-FI FREE je v každé hospodě a i jinde, tak za co chcete platit nějaká DATA?!
  VhatsApp. TO DĚLÁ ZADARMO A JEŠTĚ TO ŠIFRUJE…

  Reagovat na komentář

  Data se dávno neplatí?!

  WI-FI FREE je v každé hospodě a i jinde, tak za co chcete platit nějaká DATA?!
  VhatsApp. TO DĚLÁ ZADARMO A JEŠTĚ TO ŠIFRUJE…

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení