Menu

Síťové barevné tiskárny

16.07.2015 11:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Síťové barevné tiskárny

Síťové barevné tiskárny | foto: CHIP

Kyocera Document Solutions oznámila uvedení tří barevných tiskáren ECOSYS. Jsou vybaveny odolným válcem s životností až 300 000 stran a umožňují úsporný provoz i minimalizaci odpadu. 

Nová zařízení Kyocera nabízejí vyšší rychlost tisku než předchozí generace zařízení ECOSYS – tisknou rychlostí až 40 stran za minutu. Uváděná řada je vhodná pro organizace, které potřebují různé typy tisků v rozměrech od A6 do A4 s až pěti zásobníky papíru a s možností použití různých rozměrů a hmotnosti papíru až do 220 g/m2 současně. Všechny produkty nabízejí již v základním provedení oboustranný (duplexní) tisk.

Technologie ECOSYS zaručuje dlouhou životnost válce až 300 000 stran a nízké náklady na tisk. ECOSYS P6130cdn tiskne s náklady 0,36 Kč/A4 černobíle a 2,06 Kč/A4 barevně a ECOSYS P6035cdn s níklady 0,31 Kč/A4 černobíle a 1,76 Kč/A4 barevně. Tiskárny obsahují řadu funkcí, jako je podpora mobilního tisku pro iOS a Android. ECOSYS P6035cdn a P7040cdn se mohou pochlubit 5řádkovým LCD displejem a alfanumerickou klávesnicí pro přístup pomocí PIN kódu. Řízení přístupu umožňuje nastavit limity uživatelského profilu nebo profilu aplikace k zamezení barevného tisku, když není potřeba, například při tisku e-mailů. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení