Menu

Skříně celé v černém

11.02.2019 13:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Skříně celé v černém

Skříně celé v černém | foto: CHIP

Nabídka počítačových skříní Zalman se rozrostla o dva nové modely S2 a S3. Jde o cenově dostupné počítačové skříně formátu Mid Tower v černém provedení.

Skříně se liší především designem čelního panelu. Model S2 je nápadný na první pohled svým výrazným žebrováním, model S3 zase zaujme efektem kartáčované oceli.

Skříně Zalman S2 a S3 jsou určeny pro základní desky ATX, mini-ITX a mATX, mohou být vybaveny současně dvěma pevnými disky HDD 3,5" a dvěma disky SSD 2,5". K dispozici je sedm PCI slotů pro další rozšíření. Maximální výška CPU chladiče pro tyto skříně je 156 mm, délka VGA karty 330 mm. Skříně mají oddělený prostor pro napájecí zdroj do délky 180 mm.

Obě je možné vybavit až osmi ventilátory pro zajištění optimálního chlazení. Horní panel je možné osadit dvěma ventilátory 120 mm, přední panel až třemi. Další dva 120mm ventilátory je možné umístit do spodního panelu skříně. Skříně Zalman S2 i S3 jsou dodávány se zadním ventilátorem o průměru 120 mm. Přední a zadní panel může být alternativně osazen radiátory chladicího systému. Ve spodní části jsou umístěny prachové filtry. Další velký filtr je odnímatelný, magnetický a je umístěn v horním panelu. V přední části horního panelu u obou modelů jsou tlačítka pro reset, I/0, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, dva porty USB 2.0 a jeden port USB 3.0. Obě skříně mají efektní průhledný boční panel.

Zalman S2 má přední panel s výrazným designem žebrování a je navržen pro maximalizaci chlazení. Přední panel modelu Zalman S3 na první pohled zaujme efektem kartáčované oceli. Obě skříně lze pořídit do tisíce korun.

Technické údaje S2 a S3:

Formát: ATX Mid-TOWER

Rozměry: 412 x 189 x 451

Formát základní desky: ATX, mATX, Mini-ITX

Maximální délka PSU: 180 mm

PCI sloty: 7

Maximální výška CPU chlazení: 156 mm

Maximální délka VGA: 330 mm

Pozice pro disky: 2x 3,5" HDD nebo 2,5" SSD

Prostor pro radiátory chlazení: přední 120/240 mm, zadní 120 mm

Pozice pro ventilátory 120 mm: 3x přední, 2x horní, 1x zadní a 2x spodní

Hmotnost S2: 3,9 kg

Hmotnost S3: 3,7 kg

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení