Menu

Skype představil verzi 5.9 pro iPhone

16.01.2015 13:17 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Skype představil verzi 5.9 pro iPhone

Skype představil verzi 5.9 pro iPhone | foto: CHIP

Nová aktualizace oblíbené aplikace přináší možnost rychlejšího vyhledávání kontaktů ze seznamu a nový chat picker, který umožňuje rychleji a jednodušeji začít novou konverzaci. 

Mimo nové verze 5.9 pro iPhone otevírá Skype možnost pro registraci zájemcům z řad uživatelů, kteří se takto mohou aktivně zapojit do vývoje nových aktualizací.

Nejnovější aktualizace Skype obohatí všechny uživatele iPhone o zrychlený vyhledávač kontaktů. Pro vytvoření nové konverzace nyní stačí napsat začátek telefonního čísla a Skype sám vyhledá a nabídne všechny kontakty s odpovídajícím číslem. Po nalezení toho správného kontaktu si navíc mohou uživatelé rovnou vybrat mezi ikonou hovoru, videohovoru nebo chatu.

iphooooooo-nahled

Součástí testovací skupiny se mohou stát všichni uživatelé Skype starší 18 let, vlastnící email a účet Skype nebo Microsoft. Z registrovaných zájemců si vývojáři Skype vyberou úzký okruh lidí, kteří se stanou členy skupiny Pre-Release, která bude testovat beta verzi každé nové aktualizace a následně ji hodnotit. Na základě této zpětné vazby budou moci vývojáři tuto aktualizaci upravit tak, aby co nejvíce vyhovovala všem uživatelům. Teprve poté bude nová verze oficiálně představena široké veřejnosti. Registrace probíhají zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení