Menu

Skype v ČR expanduje

20.07.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Skype v ČR expanduje

Skype v ČR expanduje | foto: CHIP

Skype Česká republika právě spouští velkou náborovou kampaň, jejímž cílem je získat špičkové české odborníky z oblasti IT. Volné pozice jsou kromě Prahy vypsané také v Londýně, Tallinu, Moskvě a Stockholmu.

Úspěšní uchazeči o zaměstnání dostanou možnost podílet se přímo na kompletním procesu tvorby klíčových produktů Skype s celosvětovým dopadem, včetně jejich vývoje a implementaci do praxe. V současné době zaměstnává pražská kancelář společnosti Skype zhruba osmdesát zaměstnanců. Do června 2013 jich však má v plánu zaměstnat jednou tolik. Náborová kampaň, kterou Skype momentálně spouští, potrvá celý rok a na českém pracovním trhu nemá obdoby.

Celosvětově Skype zaměstnává více než 1600 zaměstnanců, nově však po celém světě hledá dalších 400 odborníků. V České republice mají šanci především vysoce kvalifikovaní vývojoví inženýři s více než pětiletou praxí v oboru a výbornou znalostí angličtiny. Mezi novými pozicemi jsou také místa vedoucích pracovníků, která vyžadují zkušenosti s vedením týmu. Očekává se rovněž schopnost pracovat v nadnárodním kolektivu a ochota cestovat. Hlavní předpokladem je však orientace v oblasti nejmodernějších technologií a schopnost přicházet s novými nápady.

Kompletní seznam nabízených pracovních míst je k dispozici www.jobs.skype.com. Prostřednictvím této stránky se mohou všichni uchazeči také přihlásit do výběrového řízení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení