Menu

Sledovací systém KGuard Aurora

22.04.2014 13:14 | Michal Bareš + Přidat komentář
Sledovací systém KGuard Aurora

Sledovací systém KGuard Aurora | foto: CHIP

Společnost KGuard přichází s novou sadou sledovacího systému Aurora. Nabízí snadnou instalaci a podle výrobce je možné jej instalovat za tři minuty od vybalení. Zařízení nám již dorazilo na recenzi, takže jeho podrobný test si přečtete v příštím Chipu. 

kguard-aurora-series-nahled

KGuard Aurora Series AR821

Hlavní výhodou nové sledovací sady má být snadná instalace, kterou podle výrobce zvládne každý a díky aplikaci Kview je možné celý set nastavit za méně než 3 minuty ve 3 snadných krocích. 1. Stáhnout aplikaci Kview QR 2. Přečíst QR kód umístěný na rekordéru a 3. Je již možné v aplikaci sledovat přenos z kamer na chytrém telefonu nebo tabletu. V případě, že uživatel nevlastní chytrý telefon ani tablet, je možné sledovat přenos i přes webové stránky.

Nová Aurora obsahuje kameru 800TVL, která umožňuje sledování a automatické zaostření na pohybující se objekt. Kamera rozpozná pohybující se objekt ve svém zorném poli, zaostří a přiblíží jej. Všechny kamery tohoto setu jsou vybavené kompenzací protisvětla WDR. Mezi další funkce patří rozlišení nahrávání 960H, který je lepší než tradiční rozlišení D1 a CIF.  DVR(rekordér) také podporuje výstup HDMI, který zobrazuje ve standardu 1080p, a poskytuje tak Full HD výstup pro připojení k TV. DVR je navíc vybaven 8 kanály pro připojení kamer, díky čemuž je možné systém rozšířit o další 4 kamery. DVR podporuje možnost ukládání snímků na dodatečně instalovaný interní HDD s rozhraním SATA s kapacitou až 2 TB, externí USB uložiště, nebo na DropBox. Díky tomu je možné sledovat nahrávky na všech propojených zařízeních zároveň. Nahrávání záznamu může být také spouštěno pomocí detekce pohybu. Kamery jsou vybavené vodotěsným pouzdrem pro venkovní použití a nočním viděním pro získání kvalitních nočních záběrů do vzdálenosti až 30m. Doporučená koncová cena setu KGuard Aurora Series AR821 je 14 990 vč. DPH

Technická data:

 

KGuard Aurora Series – AR821

Video formát

 NTSC / PAL

Video vstupy

 8× BNC

Video výstupy

 1 VGA, 1 BNC, 1 HDMI

Rozlišení video výstupů

 1024×768 , 1280×1024 , 1366×768 , 1440×900 , 720p , 1080p

Audio vstup

 8 RCA

Audio výstup

 1 RCA

Možnost HDD

ANO až 2TB

Síť

RJ45, 10M/100M – DHCP, PPPoE, Static IP

Možnosti uložišť

HDD, USB, Cloudové služby

Provozní teplota

–10℃ to 50℃

Infra přísvit

ANO – Kamery:  HZ213A až 30m a HW307E až 20m

Zorný úhel kamer

75°

Kompenzace protisvětla

Automatická

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení