Menu

Sluchátka Bose s potlačením okolního hluku

19.06.2016 08:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sluchátka Bose s potlačením okolního hluku

Sluchátka Bose s potlačením okolního hluku | foto: CHIP

Společnost BaSys představila novou generaci sluchátek Bose s eliminací okolních ruchů – QuietComfort 35. Novinka podle výrobce nastavuje laťku v kvalitě odhlučnění ještě výše, tentokrát navíc v bezdrátovém provedení. 

QuietComfort 35 jsou svým provedením bezdrátová uzavřená sluchátka s pohodlnými mušlemi a vestavěným mikrofonem, která nabízí odhlučnění a podle výrobce i pohodlí při celodenním nošení. Nový vestavěný ekvalizér si poradí s reprodukcí všech žánrů a integrovaná dobíjecí Li-On baterie zajišťuje provoz až po dobu dvaceti hodin. Vypínač a ovládací prvky hlasitosti, pauzy a přijmutí hovoru jsou zasazeny na pravou stranu. Uživatel má na výběr mezi černým a stříbrným provedením.

Tajemství sluchátek QuietComfort spočívá v tom, že mají v každém náušníku vestavěny dva mikrofony. Jeden z nich snímá vnější ruchy a druhý monitoruje zvuk, který si pouštíte z přehrávače či jiného zdroje. Elektronika vestavěná do obou mušlí eliminuje zvuky zvenčí tím způsobem, že do uší okamžitě posílá fázově obrácený obraz zvuků z okolí, čímž vytváří „ticho“.

quietcomfort-35-wireless-headphones-1710-4-nahled

Pro optimalizaci využití sluchátek je k dispozici volně dostupná aplikace s názvem Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje a urychluje proces párování s aktuálně používaným zařízením. Sluchátka přiblížíte ke smartphonu a proběhne spojení. V aplikaci můžete mimo jiné nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete například ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 dokážou komunikovat s oběma přístroji.

Společnost Bose také oznámila, že v září uvede na trh nová bezdrátová sluchátka s potlačením okolních ruchů v provedení in-ear s označením QuietControl 30. Model Quiet Comfort 35 bude na našem trhu k dostání na přelomu června a července tohoto roku. Základní cena pro Evropu byla stanovena na 379,95 €, doporučená koncová cena pro ČR bude upřesněna. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení