Menu

Sluchátka jako stylové tkaničky do uší

14.08.2014 10:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sluchátka jako stylové tkaničky do uší

Sluchátka jako stylové tkaničky do uší | foto: CHIP

Značka Urban Revolt, specializující se na moderní trendové produkty pro mladé, přichází s novými stylovými špuntovými sluchátky Lace. Jsou vyvedeny ve tvaru tkaniček od bot a kromě poslechu hudby poslouží i k telefonování.

lace-in-ear-family-nahled

Urban Revolt Lace se od jiných špuntových sluchátek odlišují zejména svým designem připomínající tkaničky od bot. Dodávají se ve třech barevných provedeních – šedém, žlutém a modro-červeném. Oba špunty, ovladač hlasitosti i koncovka jsou z kvalitního hliníku. Stylové je přitom i balení sluchátek do „šneka“, které zabraňuje zamotávání kabelu.

lace-in-ear-yellow-2-nahled

Sluchátka míří zejména na cílovou skupinu uživatelů chytrých telefonů a tabletů. Obsahují proto ovladač s vestavěným mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů. To zároveň slouží k ovládání poslechu hudby, kdy jedno zmáčknutí znamená Play/Pause, dvě a tři zmáčknutí pak následující a předchozí skladbu. „Tkaničky“ nabízí kvalitní zvuk s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 100 dB, který je přenášen analogově přes klasický 3,5mm jack.

Stylová tkaničková sluchátka Urban Revolt Lace jsou v České republice k dostání za doporučenou cenu 399 Kč. Součástí balení jsou měkké gumové vložky do uší ve třech velikostech.

lace-in-ear-yellow-3-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení