Menu

Sluchátka pro děti

20.02.2018 11:39 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sluchátka pro děti

Sluchátka pro děti | foto: CHIP

Výběr sluchátek pro děti je důležitý, protože používání nesprávných sluchátek by mohlo poškodit dětský sluch.

Značka Sencor má nově ve své nabídce dětská stereo sluchátka SEP 255, která jsou vybavena omezením hlasitosti. Prodávají se ve dvou barvách, a tak si vyberou jak chlapci, tak i děvčata.

Sluchátka pro děti jsou nezbytnou technickou výbavou všech rodičů. Přeci jen, nikdo z nás nechce poslouchat kvílení Alvina Chipmonka více, jak deset minut nebo být vystaven dalším ať už filmovým, seriálovým nebo počítačovým postavičkám. Dalším dobrým důvodem pro zakoupení dětských sluchátek je jejich využití při cestování, ať už vlakem nebo letadlem. Problémem u většiny dopravních společností je to, že sluchátka, která jsou v nabídce, většinou nejsou pro děti uzpůsobena, a to ať už velikostí nebo právě omezením hlasitosti.

Maximální hladina hluku doporučená mnohými zdravotnickými organizacemi je 85 decibelů. Na rozdíl od toho sluchátka pro dospělé obvykle dosahují maxima 115 decibelů. Dětská stereo sluchátka Sencor SEP 255 mají nejenom omezení hlasitosti na 85 dB, ale také jejich reproduktory jsou přizpůsobeny pro dětské uši. Průměr reproduktoru je 30 mm. Součástí každého balení jsou tři sady nálepek, kterými si děti mohou sluchátka upravit dle jejich fantazie. Růžová sluchátka si slečny mohou zkrášlit například obrázkem jednorožce a modrá sluchátka si zase chlapci mohou ozdobit obrázky superhrdinů.

Doporučená cena 199 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení