Menu

Small-in-one multifunkce Epson Stylus SX440W a SX445W

25.08.2011 11:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
Small-in-one multifunkce Epson Stylus SX440W a SX445W

Small-in-one multifunkce Epson Stylus SX440W a SX445W | foto: CHIP

Společnost Epson uvádí na trh novou řadu kompaktních multifunkčních tiskáren s označením Stylus SX440W a SX445W. Oproti předchozím modelům je Epson zmenšil o 39 procent, tak je nazval Small-in-One zařízeními.

Modely Epson Stylus SX440W a SX445W (známé jako řada SX440W) jsou první
z tiskáren Small-in-One a nabízí drátový i bezdrátový tisk z PC (Wi-Fi) a prostřednictvím dotykového panelu a slotu pro paměťové karty i možnost tisku bez počítače.

Kompaktní rozměry umožní zapojení těchto tiskáren i v prostorově omezeném prostředí. Díky službě mobilního tisku Epson Connect lze tisknout kdekoli v domě a uživatelé mohou bezdrátově tisknout fotografie a dokumenty i ze smartphonů a tabletů.

Díky automatickému nastavení Wi-Fi připojení je konfigurace bezdrátového tisku
jednoduchá. Uživatel nepotřebuje znát nastavení své sítě, ani se připojovat pomocí kabelu USB – tyto tiskárny automaticky vyhledají vhodné nastavení připojení a samy se nakonfigurují. Možnost rychlého a efektivního tisku, skenování a kopírování kdekoli z domu je k dispozici i pro více uživatelů.

Model Epson Stylus SX440W bude dostupný od září 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení