Menu

Smartphone Moto X Force s nerozbitným displejem

22.04.2016 10:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphone Moto X Force s nerozbitným displejem

Smartphone Moto X Force s nerozbitným displejem | foto: CHIP

Společnost Lenovo na náš trh přináší nový smartphone Moto X Force s prvním „nerozbitným“ displejem Moto ShatterShield. Díky integrovanému systému pěti vrstev, které absorbují rázy po pádu telefonu, by se displej smartphonu neměl rozbít ani roztříštit.

K rozbití displeje chytrého telefonu dojde každou chvíli a řada uživatelů používá smartphone s prasknutým nebo roztříštěným displejem. To by se u nového smartphonu Lenovo Moto X Force stát nemělo. Má totiž nerozbitný displej vyrobený z pěti vrstev, které absorbují rázy po pádu. Kromě této mimořádné vlastnosti smartphone přináší zvýšenou výdrž na baterii, technologii TurboPower pro rychlé dobíjení, 21Mpx fotoaparát a výkonný procesor.

moto-shattershield-nahled

Největším trumfem v rukávu tohoto smartphonu je jeho 5,4palcový QHD AMOLED displej s vysokým rozlišením. Disponuje výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 810. Kromě 21Mpx zadního fotoaparátu je k dispozici 5Mpx širokoúhlý přední fotoaparát s integrovaným bleskem. Baterie s kapacitou 3760 mAh by měla vydržet na dva dny provozu. Smartphone Moto X Force bude na našem trhu dostupný od května za cenu začínající na 19 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení